logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,7308787 13,3983592 COPYPARTNER, s.r.o. http://www.copypartner.cz
náhled www - webshot.jpg

COPYPARTNER, s.r.o.

Kancelářská technika - prodej, pronájem a servis - kopírovacích strojů, tiskáren a plotrů. Rychlé opravy plotrů. Značky: Kyocera, Minolta, Canon, Xerox, Ricoh, atd. Prodej náplní a čipů do tonerů a válcových jednotek. Nabízíme náhradní díly on-line.

Web: http://www.copypartner.cz


Adresa: COPYPARTNER, s.r.o. Kapitána Jaroše 1406/28
32600  Plzeň-Východní Předměstí http://www.copypartner.cz


mobil: +420 737 752 616

mail: info@copypartner.cz

Kategorie

Klíčová slova

Opravy kopírovací techniky Opravy kopírek Servis kopírek servis kopírovacích strojů servis tiskáren servis plotrů Opravy plotrů Opravy tiskáren Opravy multifunkčních zařízení Opravy Canon , kyocera , Minolta,konika minolta , utax,triumf Adler , Sharp , HP, OKI , Xerox,Ricoh,OCÉ Prodej kopírovacích strojů , Prodej repasovaných kopírovacích strojů Ricoh a Kyocera Prodej náhradních dílů pro kopírky , prodej náhradních dílů pro tiskárny . Prodej tonerů Výkup staré kopírovací techniky Výkup starých tiskáren Pronájem kopírovacích srojů Pronájem tiskáren, Plzeň

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz