logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,2442157 16,5749704 Bc. Lenka Dozrálová - účetnictví a daně

Bc. Lenka Dozrálová - účetnictví a daně

Vedení účetnictví a daňové evidence včetně přiznání k DPH a dani z příjmu. Zpracování majetkových daní a daně silniční, vedení mzdové agendy. Kompletní servis pro malé a střední firmy.

Adresa: Bc. Lenka Dozrálová - účetnictví a daně Hrázka 30
62100  Brno - Medlánky


mobil: +420 724 989 359

mail: dozralova.ucetnictvi@email.cz

Kategorie

Klíčová slova

účetnictví, daně, účetnictví a daně, účetní a daňové služby, účetní služby, daňové služby, vedení účetnictví, vedení účetnictví Brno, daňová evidence, vedení daňové evidence, vedení daňové evidence Brno, přiznání, DPH, zpracování přiznání, přiznání k DPH, přiznání k dani z příjmu, přiznání k dani z příjmu PO, přiznání k dani z příjmu FO, silniční daň, přiznání k dani silniční, přiznání k dani z nemovitostí, přiznání k dani z převodu nemovitostí, paušální výdaje, účetní poradenství

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz