logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
50,7588462 15,0627834 Sádrokartony Urban Jiří http://www.sdk-urban.cz
náhled www - www-urban.png

Sádrokartony Urban Jiří

Sádrokarton podhledy,příčky,stropy. Zateplování podkroví, pokládka podlah. Věnuje se Vám odborník, s již 14 letou zkušeností s tímto materiálem. Sádrokarton zajišťuji ve všech jeho provedeních: desky, příčky, podhledy a veškeré další sádrokartonové konstrukce podle Vašich přání. Nabízím kvalitní sádrokartonářské práce za dobrou cenu. Zdarma pro vás provedu veškeré zaměření a další potřebné úkony. Poradím Vám, jaké řešení je pro Vás to nejlepší a co naopak nepotřebujete.

Web: http://www.sdk-urban.cz


Adresa: Sádrokartony Urban Jiří U Domoviny 607/2
46001  Liberec http://www.sdk-urban.cz


mobil: +420 724 089 190

mail: j.urban79@seznam.cz

Kategorie

Klíčová slova

sádrokartony, montáže sádrokartonů, příčky, podhledy, Montáž sádrokartonu,sádrokarton ceník,sádrokarton Liberec, montáž sádrokartonu Liberecký kraj a montáž sádrokartonu Středočeský kraj,sádrokartony Liberecký kraj a sádrokartony Středočeský kraj, ceník sádrokartonářských prací

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz