logo

Působíme v České republice v oblasti internetového marketingu.

Zabýváme se provozováním komplexní sítě 18-ti regionálních katalogů firem, která je jedním z nejvíce využívaným nástrojem pro vyhledávání firem na internetu.

V katalozích naleznete přehledně seřazené informace o firmách ze soukromého i státního sektoru podle jasně stanovených kritérií, které umožňují snadné hledání nejen podle klíčových slov a oborů, ale především s možností výběru konkrétního regionu.

Díky vysoké a stále rostoucí návštěvnosti dáváme prostor pro cílenou inzerci s maximálním výstupem.

 
49,8535109 18,28217 Roland Babka - speciální výškové práce http://www.specialnivyskoveprace.cz
náhled www - www-babka.png

Roland Babka - speciální výškové práce

Firma ROLAND BABKA působí na trhu již od roku 1993. Na základě takřka dvacetiletých zkušeností v oboru nabízíme kvalitní služby s profesionálním přístupem. Při realizaci zakázek klademe důraz na kvalitu a bezpečnost práce. Na realizované zakázky poskytujeme odpovídající záruky. Pro komplexní provedení zakázek disponujeme vlastním technickým vybavením a kvalifikovanými pracovníky, s příslušnými certifikáty (svářeč, palič, vazač, lešenář, jeřábník...). Pracovníci týmu Fa Roland Babka vyškolení pro práci protiplynových čet firmou DRAGER, MSA SAFETY. Provádíme práce ve výškách pomocí horolezecké techniky, průmyslové a stavební nátěry, klempířské a pokrývačské práce, zednické práce a rekonstrukce těsnění spár panelových budov.

Web: http://www.specialnivyskoveprace.cz


Adresa: Roland Babka - speciální výškové práce Teslova 873/2
70200  Ostrava http://www.specialnivyskoveprace.cz


mobil: +420 603 505 283

mail: info@specialnivyskoveprace.cz

Kategorie

Klíčová slova

speciální, výškové, práce, ve výškách, horolezci, horolezecká technika, horolezecké techniky, ostrava, havířov, v ostravě, v havířově, průmyslové montáže, zámečnické, klempířské, demolice výškových staveb, komíny, komínů, budovy, budov, montáž záchytných sítí, fasády a opláštění hal, střechy, izolace, rizikové kácení stromů, shoz sněhu, průmyslové nátěry, malby, úklidové práce

Tento záznam má pouze informativní charakter, pokud údaje neodpovídají skutečnosti, obraťte se prosím na info@firmy-net.cz